מיקום עובדים2020-06-04T20:37:34+02:00

מיקום עובדים

 

פיקוח על עובדים רבים בו זמנית, היא אחת מהמשימות המאתגרות ביותר עבור כל מנהל. בארגונים שבהם ישנם גם עובדי משרד רבים וכן עובדי שטח, המורכבות של הניהול גוברת אף יותר, ולכן כל דרך המסייעת למנהל בעבודתו היא מבורכת. אפליקציית Timeclock 365 מאפשרת לוודא מיקום עובדים ודיווח נוכחות מכל מקום באמצעות האינטרנט, וכמו כן שליחת הודעות, ניהול משימות ויצירת קשר מתמיד בין כלל האנשים הרשומים.

האם מנהל יכול להיות בקשר תמידי גם עם עובדי השטח שלו?

באופן טבעי אף עובד אינו יכול להיות בו זמנית בשני מקומות, לכן גם כאשר המנהל נמצא בעסק עצמו, אין ביכולתו לייצר קשר עין בלתי פוסק עם כולם: הוא עסוק במשימותיו שלו, ונדרש לתת מענה לעניינים רבים במקביל. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בעובדי שטח, האתגר כפול כיוון שיצירת מפגש פיזי אינו אפשרי כלל בשעות מסוימות.

אפליקציית Timeclock 365  מקשרת את המנהל לכלל עובדיו בכמה דרכים:

  1. המנהל יכול לבצע מיקום עובדים בכל עת, ולוודא כי עובדי השטח אכן נמצאים באזורים שאליהם הם מיועדים להגיע.
  2. ניתן לשלוח הודעה לכל העובדים בבת אחת, וליידע לגבי עניינים חשובים, תוך מעקב מתמיד אחרי ביצוע המשימות השוטפות.
  3. הפקת הדו"חות החודשיים ועדכונם, הנעשים באופן ממוחשב, פשוט ובעיקר – מדויק, הופכת לפשוטה ומפנה למנהל זמן רב של עבודה, אותו הוא יכול לבחור להשקיע בקשר עם העובדים עצמם ודאגה לזכויותיהם.

כיצד ניתן לוודא שכל עובדי השטח החתימו כרטיס נוכחות?

האפליקציה מאפשרת, כאמור, דיווח על תחילת יום העבודה ועל סופו מכל מקום שבו נמצא העובד. על ידי ביצוע מיקום עובדים והחתמת כרטיס בזמן אמת, נחסך הצורך להגיע בתחילת היום אל בית העסק, ולשוב אליו לאחר שהעבודה מסתיימת. ההחתמה נעשית בצורה ממוחשבת אונליין, ומצמצמת משמעותית את האפשרות לטעויות.

טיימקלוק 365

תמיכה

  • מדריך למנהל
  • איך ליצור עובדים
  • איך להחליף סיסמא
  • איך להגדיר שעות תקן
  • איך לבטל עובד שעזב
  • שאלות נוספות

הרשמה לניוזלטר