בקרת כניסה ביומטרית

בעסקים רבים מעוניינים לבצע בקרה על כל נושא כניסת ויציאת העובדים במהלך יום העבודה. אחת הדרכים החדשניות לביצוע בקרה זו, היא התקנת מכשיר בקרת כניסה ביומטרית.

בקרת כניסה ביומטרית

בקרת כניסה ביומטרית של Timeclock 365 היא המילה האחרונה בניהול נכון של עובדים במחלקות השונות במשרד. המכשיר החדשני מוצמד לדלת הכניסה עם מנעול מגנטי. כל עובד המגיע לעבודה ויוצא ממנה חייב לעבור דרך בקרת הכניסה כדי שהדלת תפתח עבורו.

פתרון טכנולוגי מתקדם זה של Timeclock 365 הוא כלי ניהולי ראשון במעלה עבור הנהלת החברה הבוחנת את ההרגלים של עובדיה ביום יום.

מערכת כניסה ביומטרית

נתוני בקרת כניסה ביומטרית נשמרת על הענן ומעבירה דוחות מרוכזים וממוקדים על כל אחד מהעובדים. הדוחות המפורטים מאפשרים חשיבה והסקת מסקנות על התנהלותם של העובדים השונים.

המערכת הייחודית מחליפה את המערכות הישנות שבהן לא היה אפשר לדעת מהם דוחות אמת ומה לא, כיוון שבאופן תיאורטי כל עובד יכול היה להחתים את כרטיסו של חברו, דבר שיצר תשלום עבור שעות שבהן העובד לא שהה בפועל במקום העבודה.

בקרת כניסה ביומטרית מכתיבה כניסה היא על פי זיהוי אישי של אצבעו של העובד. אף אצבע אחרת לא תתאים להגדרה הביומטרית ולכן הימצאותו של מכשיר זה חוסמת לחלוטין את האפשרות לבצע זיופים.

שילוב מערכת כניסה ביומטרית עם מערכת נוכחות

בעסקים שבהם קיימת מערכת נוכחות שלנו, אפשר להוסיף את הממשק של בקרת כניסה ביומטרית וכך לקבל שליטה מלאה.

עובדים המגיעים בשעות לא קונבנציונליות למשרדים

עובדים המגיעים מוקדם מאד למקום העבודה, יוצאים מאוחר מאד, או מגיעים למשרד במהלך סוף השבוע מעוררים את חשד ההנהלה. כל כניסה ויציאה בשעות לא קונבנציונליות מדווחת בזמן אמת למנהל כדי שיבצע תשאול או בדיקה על פי המקרה.

העתיד כבר כאן ומומלץ מאד להצטרף למערכת יעילה זו. ההצלחה ממתינה גם לכם ואתם תחושו די מהר בהבדל הגדול.

זה הזמן לקבל את מערכת בקרת כניסה ביומטרית לתקופת ניסיון,

לינק לרישום:

בקרת כניסה ביומטרית

בקרת כניסה ביומטרית

אחת השיטות החדשניות לזיהוי עובדים מבוססת על מידע ביומטרי שהוא ייחודי אצל כל אדם ולכן הוא האופציה המועדפת לביצוע בקרת כניסה ויציאה של עובדים.

בקרת כניסה ביומטרית

בקרת כניסה ביומטרית של Timeclock 365, יוצרת מציאות חדשה המשלבת את נתוני העובדים המגיעים למשרד וגם את הנתונים של אלו העובדים מחוצה לו, יוצאים לפגישות, לעבודה בשטח וכו’. המערכת המתוחכמת מציגה שליטה מלאה על שעת ההגעה ושעת העזיבה של כל עובד בכל מיקום.

פתרון טכנולוגי מתקדם זה של Timeclock 365 מאפשר שליטה אופטימלית של המנהלים על פעילותם של העובדים במוקדי הפעילות השונים.

ייחודה של מערכת כניסה ביומטרית

כל בעל עסק מעוניין לקבל דוחות אמת לגבי הנוכחות של עובדיו. במערכות הישנות תמיד היה חשש שאחד העובדים נעדר מהעבודה או יצא מוקדם ובפועל מי שהחתים את הכרטיס עבורו הוא חברו. פעולה זו יוצרת מצב של גניבת שעות עבודה כיוון שהעובד לא עבד בפועל, אך יקבל תשלום עבור יום עבודה זה.

המנהלים חיפשו ומצאו דרך חדשה שלא תאפשר מצבים מסוג זה. כשקיימת בחברה מערכת כניסה ביומטרית אין כל אפשרות לזייף, לכל אדם יש את האצבע הייחודית שלו וכל אצבע אחרת לא תיקלט במערכת.

הייעול המערכתי בזכות מערכת כניסה ביומטרית

מנהלים שהתקינו בקרת כניסה ביומטרית מקבלים דוחות מדויקים ביותר של שעות הכניסה והיציאה של כל עובד. הדוחות מועברים באופן אוטומטי למחלקת השכר וכך גם העובדים רגועים שהנתונים מועברים כראוי וכך גם שכרם יחושב כהלכה.

האפליקציה בשימוש הנהלה

מנהל המעוניין לראות כמה עובדים נמצאים בכל אתר או משרד בכל נקודת זמן, נכנס לאפליקציה ורואה מי מחובר למערכת, היכן העובדים דיווחו על הגעה ליעד ועד כמה הם עמדו במילוי המטלות היומיות שלהם.

חברות רבות ביצעו מהפך בכל הקשור לניהול העובדים בזכות מערכת מתוחכמת זו. הצטרפו גם אתם להצלחה ותחושו בהבדל הגדול, זה הזמן להזמין מערכת בקרת כניסה ביומטרית לתקופת ניסיון,

אז אל תבזבזו זמן יקר וחסכו כבר עכשיו זמן וכסף לארגון. הירשמו לתקופת ניסיון בקישור הזה ותתחילו לחסוך זמן וכסף.

TimeClock 365 | בקרת כניסה ביומטרית