דיווח נוכחות אנליין

כמה פעמים קרה לכם שסיימתם יום עבודה, חזרתם הביתה ונזכרתם ששכחתם להחתים כרטיס? אחד מהדברים הפחות נעימים הוא לחזור את כל הדרך אל המשרד, ולעדכן בשעון הנוכחות את זמן סיום הפעילות שלכם, כאשר בפועל “בזבזתם” עד שעה רק על הנסיעות. עכשיו זה יכול להשתנות, באמצעות האפליקציה של טיימקלוק 365 , המאפשרת דיווח נוכחות אונליין מכל מקום ובמגוון פלטפורמות.

מדוע חשוב שכל אחד מהעובדים יחתים נוכחות?

החובות והזכויות של העובדים ומנהליהם, נגזרים בין היתר מכמות הזמן שהם נמצאים בעבודה. ימי חופשה, ימי מחלה, בונוס על שעות נוספות – כל אלו מחושבים לפי היקף המשרה של העובד, יהיה מיקומו בהיררכיה אשר יהיה.

כאשר כלל העובדים מחתימים כרטיס בצורה מסודרת, הדיווח החודשי נעשה מדויק יותר. בתקופות עבר שבהן כל החתמת כרטיס נעשתה בכתב יד, הדיווח לקה בשתי בעיות עיקריות:

  1. חוסר דיוק, כאשר ספרה מסוימת יכולה הייתה להיראות כמו ספרה אחרת, ואז שעת הכניסה או הסיום של העובד דווחה באופן שגוי.
  2. חוסר אמינות, כאשר עובדים מסוימים ניצלו לרעה את היכולת לשנות ולטשטש את כרטיס העובד שלהם.

אפליקצית טיימקלוק 365 פוטרת את המנהלים מ”כאבי הראש” הללו, כיוון שהדיווח כולו הופך לממוחשב. היכולת של כל עובד להשתמש בו בצורה קלה ביותר מחד, תוך פיקוח מיטבי של המנהל על מהימנות הדיווח מאידך – הופכת את השימוש באפליקציה לאופטימלי.

כיצד דיווח נוכחות אונליין עוזר ליצירת אווירה טובה יותר בעבודה?

כאשר אי הבנות הנוגעות לחוסר דיוק בדיווח הנוכחות יורדות מהפרק, אין ספק שהתחושה בכל עסק עשויה להשתפר. ההשקעה המיותרת בוויכוח על שעת החתמת הכרטיס מוסרת, והפעולה הופכת להיות חלק קל משגרת היום. בצורה כזו הראש והנפש מתפנים ליצירת קשרים טובים בין העובדים, המובילים ליחסי עבודה תקינים ומהנים יותר.

 

רוצה להתקדם עכשיו למערכת שעון נוכחות וניהול עובדים ?

הירשם חינם וללא התחייבות