שעון נוכחות טביעת אצבע

הצורך בשעון נוכחות ברור, כל בעל עסק שמעסיק עובדים צריך לנהל את שעות העבודה של העובדים שלו, צריך לקבל דיווח עליהם וצריך בהתאם לשלם לעובדים שכר. שעוני נוכחות קיימים כבר שנים רבות ומה שהתחיל עם רישום ידני ועם מכשירים מכניים עבר מהפיכה משמעותית דיגיטלית והיום יש שלל שעוני נוכחות מתקדמים ואחד מהם הוא שעון נוכחות טביעת אצבע. שעון נוכחות כזה כשמו כן הוא, זהו שעון שעובד באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומאפשר לעובד לתעד הגעה לעבודה ויציאה ממנה בדרך הכי בטוחה ואמינה שיש.

יתרונות

שעון נוכחות טביעת אצבע הוא בעל שני יתרונות מרכזיים. הראשון, אין אפשרות לרמות. זהו לא כרטיס או כל אמצעי אחר שאפשר להעביר מאחד לשני ואף אחד לא יכול להחתים שעות עבודה בשביל עובד אחר. אך ורק העובד עצמו יכול לדווח על עצמו מה שמונע בעיות, אי הבנות, כעסים וטענות אל מול העובדים. שנית, זהו אמצעי נוח במיוחד, אמצעי שגם לא דורש מהעובד לקחת אמצעי כלשהוא עימו. ה”אמצעי” תמיד נמצא עליו כך שבסופו של דבר לא משנה מאיפה העובד הגיע, גם אם זה לא מהבית הוא יוכל להחתים.

שקט ורוגע בארגון מעל לכל

כל מי שעבד כשכיר במקום בו מחתימים כרטיס עבודה או מדווחים על שעות העבודה בכל דרך אחרת מכיר את התכונה שיש סביב הנושא. יש מקרים בהם עובדים טוענים שהם לא קיבלו שכר בהתאם לשעות העבודה שלהם מה שיוצר מירמור, יש מקרים בהם מעסיקים חושדים ומרגישים מרומים, ושני אלו לא תורמים לאווירה בעסק. שעון נוכחות טביעת אצבע של Timelock365 יספק לעסק לפחות מהבחינה הזו שקט וימנע אי אלו ויכוחים, סכסוכים, כעסים ואי הבנות.

TimeClock 365|שעון נוכחות טביעת אצבע