שעון נוכחות למכירה

אם אתם בעלי עסק כלשהוא, בין אם זה משרד, מפעל או כל עסק אחר או מנהלים אחד כזה ואתם מחפשים שעון נוכחות למכירה, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני. בעבר זה היה הרבה יותר פשוט למצוא שעון כזה מכיוון שלא היו אפשרויות רבות והטכנולוגיות לא היו מתוחכמות יותר מידי, היה את המכשיר הבסיסי שמאפשר “לדפוק כרטיס” או מכשיר בו ניתן להעביר את הכרטיס האישי. היום שעוני נוכחות נותנים מענה לצרכים נוספים, צרכים הנוגעים לאמינות, לניהול העובדים וכמובן לחישוב השכר בצורה נוחה יותר. הנה כמה מהאפשרויות שיש כיום בחלק מהשעונים הללו.

צרכים מול אפשרויות

אם אתם מחפשים שעון נוכחות למכירה אתם צריכים קודם כל לבחון מהם הצרכים שלכם. האם אתם רוצים למנוע מראש בעיות של אי אמינות כמו רישום שעות על ידי עובד אחר ולא העובד לו הכרטיס שייך? אתם יכולים למנוע את זה בקלות באמצעות שעון נוכחות ביומטרי שמתעד באמצעות תביעת אצבע, זיהוי פנים וכדומה. אם יש לכם עובדי שטח ואתם רוצים לוודא שהם אכן במקום המיועד בו הם מדווחים על תחילת העבודה, אפליקציית שעון נוכחות תוכל להתאים לכם. אם אתם רוצים לשלב גם משימות בהתאם לעובדים ומיקומם, גם את זה האפליקציה של Timelock365 תוכל לעשות בשבילכם. הכול בסופו של דבר נוגע לצרכים שלכם ולאופי העבודה בעסק שלכם.

השורה התחתונה – עלויות

שעון נוכחות למכירה יכול להיות בעלויות שונות בהתאם למה שהוא מספק. אך בבואכם לבחור שעון נוכחות אתם צריכים להבין גם מה תהיה התועלת ממנו ועד כמה הוא יחסוך לכם כסף וזמן שיקר לכם לא פחות בסופו של דבר, היעילות שלו ויכולות שלו עשויים להיות עבורכם רווחיים הרבה יותר וב- Timelock365 תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שעון נוכחות מתקדם ואיכותי.

TimeClock 365|שעון נוכחות למכירה