שעון נוכחות מחיר

שעוני הנוכחות של היום שונים בתכלית משעוני הנוכחות של פעם. הם יעילים יותר, מתקדמים יותר, מדוייקים יותר וכמובן, כחלק מעולם טכנולוגי שאמור לשפר את החיים שלנו הם גם בעלי פונקציות נוספות. אם פעם שעון נוכחות היה עושה דבר אחד – מתעד הגעה ויציאה של עובדים ואם נלך אחורה יותר, הרישום היה ידני בלבד, הרי שהיום שעון נוכחות הוא בעל פונקציות ניהוליות שמסייעות לפעילות השוטפת של העסק ולהפעלת העובדים. אם אתם מבררים לגבי שעוני נוכחות וצריכים לדעת שעון נוכחות מחיר, אתם צריכים לקחת בחשבון את אותן הפונקציות, פונקציות שמעלות את ערך המוצר אך נותנות תמורה גדולה הרבה יותר.

דוגמאות לפונקציות הללו

פונקציות אשר משפיעות על שעון נוכחות מחיר אלו פונקציות שנוגעות בעיקר ל-back office מה שאומר לעדכון השעות, היכולת לגשת אליהן בהתאם להרשאות ולבצע עדכונים רטרואקטיביים, תוכנה אשר עושה את חישובי שעות הבסיס + השעות הנוספות או שעות השבת, ועוד מגוון פונקציות שמורידות עבודה מהמנהל.  אם מדובר על אפליקציית שעון נוכחות מדובר כמובן על שעון נוכחות אינטרנטי עם כל מה שזה אומר – זיהוי מיקום של העובדים, ניהול פרוייקטים, שליחת משימות, מעקב רטרואקטיבי אחר המסלול של העובדים ביום העבודה בכדי לדעת האם הם ניצלו את זמן העבודה לטובת העסק או לטובת עניינים פרטיים וכדומה. אין ספק שאפליקציה כזו של Timelock365 היא האמצעי הטוב ביותר עבור המעסיק.

לנהל בעולם יעיל ונוח יותר

שעון נוכחות מחיר תלוי אם כן בפרמטרים משתנים, פרמטרים שנוגעים לפונקציות השונות. היום בעידן הטכנולוגי – אינטרנטי האפשרויות לעבודה יעילה יותר ונוחה יותר עבור בעלי עסקים ומנהלים בהם הן רבות יותר, וניצול של אותן אפשרויות חוסך זמן יקר ולא מעט כסף. בבואכם לבחון את המחיר של שעון הנוכחות המוצע לכם אל תשכחו את הפונקציונאליות שלו ואיך הוא יוכל לסייע לכם ותשקללו גם זה במחיר.

שעון נוכחות מחיר