שעון נוכחות מומלץ

חלק מן הדרכים להפוך את העובדים שלכם למרוצים ונאמנים יותר, היא לאפשר להם לקבל את כל הזכויות שלהם כפי שמגיע להם בחוק. יחסי אמון נבנים על מעשים בשטח, ולכן חשוב להכיר את הדרכים שהטכנולוגיה של היום מאפשרת למנהלים לשמור על מעקב מיטבי אחרי פעולת העובדים שלהם ודיווח מדויק של שעות העבודה שבוצעו, וכל זה בזמן אמת בזכות הדור החדש של שעוני הנוכחות, כאשר שעון נוכחות מומלץ במיוחד הוא זה של האפליקציה Timeclock 365.
אמון בין עובד ומנהל הוא הערך החשוב ביותר
יחסי אמון נבנים על מעשים בשטח, אך אין ספק כי במקרים רבים האמון עלול להיסדק כאשר עובדים מנצלים פרצות במערכות דיווח הנוכחות הקיימות בעסק, ואי הדיוקים בשעות העבודה גוררים ויכוחים מיותרים. אפליקציית Timeclock 365 ממקסמת את היכולת למעקב אחר שעות העבודה של כל אחד מן העובדים.
הזמינות הגבוהה של מערכת דיווח הנוכחות מנגישה את החתמת הכרטיס לעובדים בכל מקום. שעון נוכחות מומלץ אמנם שיהיה קיים גם בעסק, אבל עבור עובדי השטח מדובר במהפכה של ממש, כאשר הם יכולים כעת לדווח על הנוכחות בלי שיצטרכו לשוב אל המשרד בסיום יום העבודה על מנת לעשות זאת.
אפליקציית Time clock היא שעון נוכחות מומלץ לעובדי שטח
אין ספק כי אחד מהאתגרים של כל מנהל, היא לשמור על קשר טוב עם כל בעלי התפקידים שתחתיו. כאשר ישנם עובדי שטח בעסק, זה מאתגר עוד יותר, אך האפליקציה מאפשרת לקרב בין כולם בעזרת מערכת ניהול המשימות המתוחכמת שלה, הזמינה לכל העובדים. האפשרות לנהל דוחות נוכחות במקסימום דיוק ואמינות, מייעלת גם את העבודה של המנהלים בסופו של כל חודש, מצמצמת את טעויות הדיווח לאפס ומקלה על דיווחים בזמן אמת בעת הצורך.

שעון נוכחות מומלץ