שעון נוכחות מאושר מדען

כדי לדווח על שעות העבודה במשימה ספציפית בפרויקט הממומן על ידי המדען הראשי, יש להגיש דוח על פי ההוראות המדויקות שהכתיבה הרשות לחדשנות.

כל דוח שמוגש בדרך שונה, לא מקבל אישור לתשלום ולכן היזמים וחברות הסטארט אפ מחפשים פתרון לביצוע הדיווח באופן קולח וקל כדי לקבל אישור מידי שמוביל לקבלת התשלום.

שימוש בתוכנה ייעודית

הפיצ'ר של תוכנת timeclock 365 משויך לשעון נוכחות מאושר מדען שמטרתו להקל על היזמים, הוא מכיל את כל האפשרויות הנחוצות לכל עובד כדי לבצע דיווח מסודר על פי ההדרכות שקיבל ממשרד המדען הראשי.

כל אדם המקבל משימות מתוך המיזם, מסמן בהגיעו לעבודה את הפרויקט שעליו הוא מתכוון לעבוד ביום זה, מסמן את שעת הגעתו ואת השעה של עזיבת המשרד בתום העבודה. המערכת מזהה דיווחים המבוצעים באיחור של למעלה מ – 24 שעות כשהעובד שכח לדווח כראוי על שעות העבודה בזמן אמת.

התרעות על פעולות יוצאות דופן

מערכת timeclock 365 מתריעה על פעולות יוצאות דופן שבעקבותיהן יש לבצע טיפול מסוים כמו לדוגמה עובדים שמאחרים, עובדים ששכחו לדווח או ביצוע עבודה בשעות המהוות גלישה מעבר לשעות שאושרו למימון הביצוע.

פיצ'ר נוח מאד לשימוש

הפעלת התוכנה באמצעות שעון נוכחות מאושר מדען היא קלילה וכל עובד מבין את אופן הפעלתה לאחר הדרכה קצרה. אם עובד נתקל בבעיה הוא פונה למחלקת התמיכה שלנו ומקבל הסבר מלא ומפורט על אופן הזנת הנתונים. השירות שלנו הוא מעולה, קיימת זמינות גבוהה של הנציגים שמסבירים בסבלנות רבה את מלוא המידע ללקוחות.

 

היתרונות הרבים של המערכת סוללים דרך קלה ללקוחות האמורים לדווח את הדוחות החודשיים וזו הסיבה שרבים מהחברות הנתמכות רכשו את השירות המעולה, עובדיהם מזינים את הנתונים ומפיקים דוח ייעודי בסוף החודש, העונה על כל הדרישות.

חסכו זמן וכסף, נסו את הפיצ'ר החדש וראו את ההבדל הגדול והחיסכון בגדול בזמן ובכסף

שעון נוכחות מאושר מדען

טיימקלוק 365

תמיכה

  • מדריך למנהל
  • איך ליצור עובדים
  • איך להחליף סיסמא
  • איך להגדיר שעות תקן
  • איך לבטל עובד שעזב
  • שאלות נוספות

הרשמה לניוזלטר