שעון נוכחות ביומטרי

אחת הרעות החולות במקומות עבודה הוא חוסר אמון בין מנהלים לעובדים. זה מתבטא בדרכים שונות ואחת מהן היא דיווח השעות של העובד והשכר בהתאם. כל אחד מהצדדים עלול להיות חשדן שהשני רימה אותו מה שיוצר לעיתים לא מעט חיכוכים כמו גם אוירה מאוד לא נעימה בעבודה. העובד מצידו עלול לתת למישהו אחר להחתים לו את כרטיס העבודה בכניסה או ביציאה והמעסיק יכול לא להסכים לשעות כאלו או אחרות שהוקלדו. אז מה הפתרון? הפתרון הוא שעון נוכחות ביומטרי של Timeclock 365, שעון נוכחות שלא יכול לשקר לגבי זהות העובד.
מהו שעון ביומטרי?
שעון נוכחות ביומטרי של Timeclock 365 יכול להיות מכשיר שמזהה תווי פנים או מזהה טביעות אצבעות, ומה שבטוח הוא שהוא לא יכול לטעות. לכל אחד יש את המאפיינים הייחודיים שלו ואין אחד דומה לשני, כך שעובד לא יכול לתת למישהו אחר לדווח במקומו ומעסיק לא יכול לטעון שהוא לא מאמין לדיווח. המערכת עובדת ככה שניתן להכניס אליה עדכונים והתראות, כך לדוגמא עובד שאמור לעבוד שעות מסוימות ולא החתים יציאה, המנהל יכול לקבל על כך מייל אוטומטי. מערכת כזו נותנת שליטה מלאה למנהל על העובדים בכך שהוא יודע בדיוק מי עבד ומתי. אן היא משולבת עם בקרת כניסה ויציאה ביומטרית, השליטה עוד יותר מושלמת.
לחסוך בהוצאות השכר
עם שעון נוכחות ביומטרי אין “בערך” ואין “אולי”, יש דיוק של הנתונים והעברה שלהם למי שמורשה לראות אותם, והעסק חוסך לא מעט מההוצאות שלו. איך הוא חוסך? הוצאות השכר של עובדים בעסק הם כ-60% מסך ההוצאות שלו, ואם יש יותר דיוק, אם הכול מתנהל כמו שצריך וגם יוצא דו”ח מסודר, העסק חוסך לא מעט.
רוצים גם אתם להתנסות במערכת? אתם מוזמנים להירשם בקישור הזה להתנסות

TimeClock 365|שעון נוכחות ביומטרי