נוכחות עובדי שטח

החשיבות של שמירה על דיווח נוכחות קפדני, מוכרת לכל עובד ומנהל. מי שעובד בשטח ואינו נמצא במשרד בכל שעת היום, מכיר היטב גם את הקושי להחתים כרטיס ואת האתגרים שהעניין הפעוט הזה מייצר, במידה לדוגמה ויום העבודה לא הסתיים במשרד. נוכחות עובדי שטח והחתמת הכרטיס שלהם יכולה להיות יעילה ופשוטה יותר, בעזרת הדור החדש של שעוני הנוכחות, דרך אפליקציית Timeclock 365 החדשנית.

החתמת כרטיס מעולם לא הייתה פשוטה יותר

האפליקציה למעשה זמינה ממגוון פלטפורמות ולכן היא נוחה כל כך לשימוש:

התקנת שעון נוכחות סטנדרטי במשרד, המאפשר זיהוי של העובד באמצעות טביעת אצבע
גישה אינטרנטית מכל מחשב
הורדת אפליקציה לסלולרי

האפשרות השלישית מייצרת נוחות מקסימלית לעובדים הנמצאים מחוץ למשרד, וכך נוכחות עובדי שטח יכולה להיות מתועדת בקלות, ללא הצורך להגיע למשרד ותוך מקסימום של אמון. ניתן להפעיל מיקום בעת השימוש באפליקציה, כך שהמנהל יכול לוודא כי עובדיו אכן נמצאו באזור שאליו נשלחו כחלק ממשימות היום.

דיווח נוכחות עובדי שטח מכל מקום לנוחיות כולם

מלבד הפשטות של תפעול האפליקציה עצמה בזמן אמת, ניתן גם לשנות את הדיווחים אונליין מכל מקום שהוא. באופן כזה אפשר להזין ימי חופשה ומחלה בקלות, להגיש בקשות למנהל ולהשתמש במערכת ניהול המשימות בכדי לשמור על קשר בין כל העובדים, במיוחד עובדי השטח אשר אינם נמצאים בקשר עין זה עם זה כמו עובדי המשרד.

טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת ניהול חכם ויעיל של עובדים

אפליקציית Timeclock 365 אינה תלויה בספק הסלולרי, והיא זמינה ללקוחות כל החברות כך שניתן להכניס אליה את כל בעלי התפקידים בעסק. הפקת הדוחות החודשיים הממוחשבים הופכת פשוטה ומדויקת יותר, מה שמסייע לשמירת הזכויות של העובדים בצורה הטובה ביותר ללא חריגות או זיופים.