הצהרת בריאות לעובד באפליקציה

עקב מגפת הקורונה נדרש כל עסק לוודא שכל עובד שמגיע למשרד חש בטוב ואין לו תסמינים כלשהם של נגיף הקורונה כדי שלא ידביק את העובדים האחרים.

הצהרת בריאות לעובד באפליקציה

לצורך ביצוע הצהרת בריאות לעובד באפליקציה, קיימת אפשרות דיווח על כך בתוכנה של טיימקלוק 365 אשר באמצעותה מדווח העובד על תחילת יום העבודה שלו. העובד מקליד את נתוניו האישיים ומיד מופיע לו טופס מובנה בן שתי שאלות אשר עליו יש להשיב בתשובה כן או לא. אם חום הגוף אינו מעל 38 מעליות צלסיוס ואם הוא חש קשיי נשימה או שהוא משתעל. ברגע שהעובד ענה על שתי השאלות ומאשר את אמיתות הנתונים, הטופס נקלט במערכת ונשמר במאמר המידע על פי סדר כרונולוגי.

בדרך זו כל אחד מהעובדים ממלא באופן אוטומטי בכל יום את הצהרת הבריאות ולא נוצרים מצבים בעייתיים שבהם העובד שכח לחתום על הטופס היומי. מדובר במילוי שאלון פשוט ביותר שלוקח שניות בודדות כדי למלא אותו.

ריכוז דיווחיי העובדים

כל מנהל עוקב אחר הנעשה ומוודא שכל אחד מהעובדים חתם על הצהרת הבריאות בתחילת כל יום עבודה, מיד בהגעתו למשרד. ממערכת TimeClock 365 אפשר להפיק דוחות אשר מסווגים על פי שמו של העובד, פירוט שמות העובדים וקטגוריות נוספות הנוחות למעקב יומי וחודשי.

הדוחות זמינים ונגישים בכל עת וכל מנהל יכול לשלוף את המידע הנחוץ לו על עובד זה או אחר או על כל העובדים של מחלקה ספציפית.

קלות הביצוע של הצהרת בריאות לעובד באפליקציה עבור כל אחד מהעובדים באמצעות תוכנת טיימקלוק 365, היא יעילה מאד ונוחה לשימוש וזאת לעומת הצורך בהכנת טפסים מודפסים וחתימה ידנית יום יומית של כל אחד מהעובדים עליהם. לא אחת העובד שוכח והמנהל צריך להזכיר לו שוב ושוב לחתום. מעבר לכך את הטפסים הידניים יש לתייק בצורה כרונולוגית ועל פי שמות העובדים, דבר שגוזל זמן רב.

בעידן הטכנולוגי, האפליקציה של התוכנה המתקדמת של TimeClock 365  מסוגלת לבצע זאת בקלות ובפשטות רבה ולכן המתכנתים הוסיפו אופציה זו לאפליקציה הקיימת המותאמת לדיווחי שעות העבודה של העובדים במשרד, בבית או כשהם נמצאים בישיבות מחוץ למשרד.

אהבתם? שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר