לקוחות ממליצים על טיימקלוק 365

קבוצת אמפא
קבוצת אמפא
קרא עוד
אנו משתמשים בשעוני נוכחות טביעת אצבע ובבקרי כניסה ומרוצים עד הגג מהתוכנה וגם מהשירות האישי, המקצועי והמהיר. מנהלת תיק הלקוח זמינה ברמה המיידית לכל שאלה ובקשה, וכשנפלה תקלה בבקרים, צוות השירות הגיע מידית וביצע את ההחלפה ביעילות מקסימלית. אין מילים!
סאנרייז גיוס מענקים מהרשות לחדשנות
סאנרייז גיוס מענקים מהרשות לחדשנות
קרא עוד
אנחנו משתמשים ותיקים של תוכנת טיימקלוק 365 ומבצעים דיווחי נוכחות באינטרנט בנוחות מרבית מזה מספר שנים. התוכנה ידידותית למשתמש, נוחה מאוד, פועלת היטב, ללא תקלות, והופכת את נושא דיווחי הנוכחות ממשימה מורכבת לחוויה של ממש!
חברת תטא ריי
חברת תטא ריי
קרא עוד
אנחנו עושים שימוש במערכת טיימקלוק 365 כבר יותר משנה, לרבות בבקרי כניסה ונוכחות, ומרוצים בגדול. התוכנה מעולה, יעילה ונגישה, והשירות – מעל ומעבר! ביקשנו מספר התאמות ספציפיות לצרכי החברה וקיבלנו מענה מהיר, ללא תשלום נוסף. מעבר לזה, החברה מספקת תמיכה מקצועית מידית לכל שאלה ובקשה מצד הלקוח והתחושה היא שתמיד יש עם מי לדבר, לכל אורך הדרך. מומלץ בחום!
כספיט
כספיט
קרא עוד
אנחנו משתמשים בדיווח נוכחות באפליקציה של טיימקלוק 365 ונהנים מאוד מהנוחות של האפליקציה שמאפשרת לנו לנהל תתי מנהלים ביעילות מרבית ושולחת התראות לעובדים בהתאם לצורך. מעבר לזה, השירות של טיימקלוק 365 הוא משהו ברמה אחרת. זמין, מסור, ובעיקר – אכפתי וקשוב לצרכים הספציפיים של כל לקוח ולקוח. ביקשנו מהם להבליט את הכפתור באפליקציה לטובת חלק מהעובדים שלנו, ולא חשבנו שהבקשה תקבל התייחסות, אבל להפתעתנו הגדולה, כבר למחרת השינוי בוצע!
ויקי
ויקי
חברת פורטליקס
קרא עוד
ממליצה בחום על מערכת דוחות לרשות החדשנות טיימקלוק 365 . כשחיפשנו מערכת שתתאים לצרכים שלנו. קיבלנו המלצה על טיימקלוק 365 מחברה אחרת שמשתמשת במערכת. התרשמנו מאוד לטובה, קיבלנו הדרכה ראשונית והדרכה נוספת ללא תשלום, מענה מהיר ואדיב. המערכת עונה על כל הצרכים שלנו ואנחנו מקבלות מענה ותמיכה בכל נושא ושאלה. היתרון הגדול הוא שהיא משתפרת כל הזמן ומרכז השירות זמין תמיד בטלפון וגם ישירות למנהל תיקי הלקוח שלנו, בנייד. התוכנה לא מכבידה על ההתנהלות של העובדים ומאוד מתקדמת כל הזמן. אנחנו נהנים מהשרות המעולה וממליצים מאוד.
עדן
עדן
חברת פיקודיה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת טיימקלוק 365 , החברה המובילה בתחום דיווח נוכחות לרשות החדשנות. התחלנו לעבוד עם המערכת לפני כמה שנים וכל ההתנהלות המסורבלת של דוחות סוף חודש, חתימות סוף חודש, הפכה לרוטינה קלה וזורמת. העובדים רגילים לדווח את המשימה , המערכת אינטואיטיבית וידידותית למשתמש. אישורי סוף חודש נעשים בלחיצת כפתור, וגם אם יש חוסרים, המערכת שולחת התראות והחוסרים מטופלים באותו יום וכך אנחנו נמנעים מדיווח רטרו. כל ההתנהלות מול התמיכה של טיימקלוק 365 ברמה הכי גבוהה בארץ, עונים מיד, עוזרים מיד, אני ממליצה בחום על המערכת לכל מי שמדווח לרשות החדשנות
מספנות ישראל
מספנות ישראל
קרא עוד
אנחנו, במספנות ישראל, מגישים דו"חות של רשות החדשנות. למי שמכיר, הקריטריונים של הרשות בנוגע לדיווח מחמירים מאוד, אבל תוכנת טיימקלוק 365 המנצחת עושה את העבודה היטב והופכת את המשימה לקלה ונוחה, תוך עמידה מלאה בכל הדרישות. מעבר לזה, התמיכה הטכנית מאחורי התוכנה מדהימה מכל בחינה. המענה מהיר, מקצועי, יעיל ומסור ותמיד יש שם מישהו שדואג שהכל יעבוד לשביעות רצונו המושלמת של הלקוח!