דיווח נוכחות מכל מקום

סיום יום העבודה עבור עובדי שטח רבים בארץ, משמעותו לחזור למשרד, להחתים כרטיס ורק אז- לחזור הביתה. זה לא חייב להיות ככה, כאשר דיווח נוכחות מכל מקום הוא אפשרי כעת. האפליקציה Timeclock365 מאפשרת להחתים כרטיס ללא הצורך לחזור לבית העסק, והפעלת המיקום בסלולר מקלה על דיווח הנוכחות של העובד ומייעלת את העבודה כולה.


האתגר המיוחד של עובדי השטח

אחד מהאתגרים של ניהול עובדים בשטח, הוא חוסר היכולת לעקוב באמת אחר העבודה שלהם. אין מדובר על רצון של מנהל לדעת בדיוק על כל צעד ושעל שהעובד שלו עושה, אבל על מנת לייצר אמון מרבי חשוב שתהיה דרך לוודא כי העובד אכן נמצא במקום שאליו נשלח.

דור חדש של שעוני נוכחות צמח לאחרונה, כאשר אפליקציית Timeclock365 מאפשרת דיווח נוכחות מכל מקום, ומקלה מאוד על ההתנהלות של עובדי שטח בארגונים קטנים וגדולים כאחד.

כיצד ניתן לבצע את החתמת הכרטיס בשטח?

האפליקציה זמינה במגוון פלטפורמות, וניתן בהחלט להשתמש בה גם במשרד. עם זאת, היתרון הגדול שלה הוא עבור עובדי השטח, שיכולים להיכנס לאפליקציה ולהחתים כרטיס בקלי קלות. בין אם יום העבודה התחיל במשרד או לא, ובין אם הוא הסתיים במשרד או בעבודה אצל לקוח בשטח, זה לא משנה. העובד יוכל לדווח מכל מיקום שבו הוא נמצא על תחילת או סיום העבודה, והמנהל יקבל הודעה מיידית על כך.

האם דיווח נוכחות מכל מקום באמצעות אפליקציה מסייע גם למנהלים?

מכיוון שתהליך דיווח הנוכחות הופך לפשוט לתפעול בזכות העובדה שהוא אפשרי לביצוע מכל מקום באמצעות הסמארטפון, זה מסייע גם למנהלים. כאשר הדיווחים של העובדים הופכים למדויקים יותר, כך נבנים יחסי האמון מול המנהלים ובנוסף הפקת הדוחות החודשיים מתייעלת תוך צמצום מרבי של הצורך בתיקונים.