דיווח נוכחות באינטרנט2020-06-04T21:11:08+02:00

דיווח נוכחות באינטרנט

 

אחד מהדברים הטובים ביותר בקדמה הטכנולוגית, הוא שהיא מאפשרת יצירת שינוי אמיתי בחברה. האפליקציה של טיימקלוק 365 היא לא פחות מפריצת דרך אמיתית, כאשר מדובר בדרך חכמה, חדשנית וחסכונית להחתמת כרטיס עבודה, באמצעות דיווח נוכחות באינטרנט המתאפשר מכל מקום.

מהי החשיבות של דיווח נוכחות לניהול תקין של עסק?

ארגון יוכל להחזיק מעמד ולהיות ברווחים לאורך זמן, אם שני עמודי התווך שלו יהיו חזקים:

  1. תכנון פיננסי נכון.
  2. עובדים מרוצים המשקיעים את כל כולם במשימותיהם.

באופן טבעי, שני הדברים הללו תלויים זה בזה, כיוון שחלק ניכר מהסיבות שבגללן עובד הופך למרוצה בעבודה, נוצר כאשר עובד מרגיש שהוא מקבל את כל זכויותיו כמו שצריך, בין אם זה השכר השעתי המלא המגיע לו, ימי המחלה או השעות הנוספות שהוא עבד בהן. דיווח נוכחות הוא הדבר הפשוט ביותר, לכאורה, שעל עובד לבצע, אבל על פי היכולת לדווח נוכחות בצורה מדויקת, לכלל העובדים, העסק יכול להצליח מאוד- או שלא.

אפליקציית טיימקלוק 365 למקסימום של נוחות בדיווח הנוכחות

האפליקציה הנוחה לתפעול של טיימקלוק 365, מאפשרת דיווח נוכחות באינטרנט, משמע שהיא אפשרית הן ממחשבים ניידים, והן ממכשירים ייעודיים וממוחשבים להחתמת כרטיס הנמצאים במשרד. אבל החידוש העיקרי הוא אצל עובדי השטח, היכולים לדווח על התחלה וסיום יום העבודה שלהם באמצעות המכשיר הסלולרי. הדיוק בדיווחים הופך למקסימלי, וכך העובדים חשים בטוחים ביותר לגבי קבלת השכר המלא המגיע להם, ולהתעדכן בכל הנעשה בעסק בזמן אמת, כאשר תכונה ייחודית נוספת של האפליקציה היא היכולת של המנהל לשלוח הודעות לכלל העובדים בבת אחת. בצורה כזו המנהלים יכולים לתכנן בצורה הטובה ביותר את התקציב של העסק ואת התכניות הכלכליות שלו לעתיד, במקביל ליכולת להעניק יחסי אנוש מיטביים לכל העובדים תחתיהם.

טיימקלוק 365

תמיכה

  • מדריך למנהל
  • איך ליצור עובדים
  • איך להחליף סיסמא
  • איך להגדיר שעות תקן
  • איך לבטל עובד שעזב
  • שאלות נוספות

הרשמה לניוזלטר