בקר כניסה לדלת

להיות מנהל בעסק, זו עבודה לא פשוטה. היא דורשת לא מעט מאמץ, לא מעט חלוקת קשב ולא מעט כאב ראש. היא דורשת בין השאר מעקב אחר עבודתם של העובדים, אחר פעילותם בעסק ואחר היעילות שלהם. ניהול עובדים זה גם אומר בדיקת הפרודוקטיביות שלהם ובסופו של דבר גם תשלום על העבודה שלהם, ומשכורות הם מרכיב חשוב בהוצאות של כל עסק. בשביל להיות יעילים ובשביל לחסוך תשלומים מיותרים בדמות משכורות מנופחות או כאלו שלא תואמות את שעות העבודה האמיתיות של העובדים, אתם צריכים שעון נוכחות, אך אם העובד לא החתים כניסה או יציאה, תוכלו לדעת זאת באמצעות בקר כניסה לעסק של Timeclock 365.

TimeClock 365 | בקר כניסה לדלת

מהו בקר הכניסה?

בקר כניסה לעסק הוא מכשיר שמותקן על דלת מגנטית, מכשיר שהצמדת האצבע וזיהוי של העובד יפתחו את הדלת. כל מעבר בדלת כזו נרשם במערכת בענן מידית, כך שהמנהל יכול להיכנס למערכת ולדעת בכל זמן מי מהעובדים נמצא ואיפה, ובאילו דלתות הוא עבר בכל זמן נתון. כך אם עובד החתים כניסה ולא החתים יציאה וטוען שהוא עבד עד שעה מסוימת, אפשר לבדוק את זה בקלות. כך גם אם מנהל רוצה שעובדים לא יעבדו שעות נוספות מעבר למה שהוא הגדיר, הוא יכול לקבל על כך מהמערכת מייל ברגע שזה קורה. כל כניסה או יציאה מתועדת וניתן להגדיר התראות בהתאם לצרכים, והבקר הוא בנוסף לשעון דיווח ולא במקום.

אין יותר אי הבנות עם העובדים…

בקר כניסה כזה של Timeclock 365 יספק לכם יותר מכל דבר אחר שקט בעסק. לא יהיו יותר אי הבנות עם עובדים בנוגע להימצאות במקום כזה או אחר בעסק, לא יהיו יותר ויכוחים שנוגעים לשעות העבודה, והמשכורות יהיו בדיוק על שעות העבודה ולא יותר מזה.

אז אל תבזבזו זמן יקר וחסכו כבר עכשיו זמן וכסף לארגון. הירשמו לתקופת ניסיון בקישור הזה ותבינו כמה אתם צריכים את המערכת.

TimeClock 365|בקר כניסה לדלת