בקרת כניסה טביעת אצבע

בקרת כניסה טביעת אצבע פותחה בטכנולוגיה חדשנית היוצרת דיוק אופטימלי בזיהוי טביעת האצבע של כל אחד מהעובדים וחוסמת לחלוטין את האפשרות לזייף ולהיכנס או לצאת ממקום העבודה על ידי אדם אחר. המבנה הייחודי של האצבע חייב להתאים למבנה הקיים במאגר במאה אחוז. כל סטייה באימות, תמנע את קליטת הנתונים.

נתוני אמת במידע על נוכחות העובדים

אחת הבעיות בניהול עובדים עד לא מכבר הייתה העובדה שעובד יצא לעיתים מוקדם הביתה וביקש מחברו להחתים עבורו את הכרטיס. בדרך זו הוא לא עבד את מלוא השעות שלו אך קיבל תשלום עבור יום שלם. המנהלים חיפשו דרכים לקבלת דוחות אמת ומערכת בקרת כניסה טביעת אצבע Timeclock 365 פתרה עבורם בעיה כאובה זו.

יתרונות המערכת

בקרת כניסה טביעת אצבע מרכזת באופן עקבי את כל הנתונים על הענן ומעבירה מידע על זמני הניסה והיציאה הן למנהלי החברה הבודקים את התנהלותם של העובדים. בנוסף לכך הדוחות המפורטים מועברים למחלקת השכר.

זו מערכת שמעניקה win win situation  גם עבור המנהלים המקבלים את כל הנתונים בזמן אמת דרך האפליקציה וגם עבור העובדים היודעים כי כל הדיווחים נקלטו כראוי והם יקבלו שכר שתואם את שעות העבודה שבוצעו בפועל.

שילוב של עבודה במשרד ובשטח

למערכת בקרת כניסה טביעת אצבע Timeclock 365 קיימות כמה שיטות תפעוליות המתאימות לעידן המודרני. אפשר להחתים באמצעות טביעת האצבע במשרד או בכל מקום אחר באמצעות האפליקציה הנוחה מאד לשימוש דרך הטלפון הסלולרי. בשתי השיטות הדיווחים נקלטים מידית, מועברים לענן ומאפשרים למנהלים לראות באופן רוחבי את המידע על הכניסו והיציאות בכל מקום ובכל נקודת זמן וגם את אופן ניצול הזמן של כל אחד מהם.

עסקים רבים כבר רכשו את מערכת בקרת כניסה טביעת אצבע, שגרמה למהפך ולחיסכון ניכר בכל הקשור להעסקת עובדים. קבלו גם אתם את המערכת לתקופת ניסיון ותבינו את השינוי המהותי והכספי המשמעותי.

TimeClock 365|בקרת כניסה טביעת אצבע