בקרת כניסה זיהוי פנים

בעבר, אי אפשר היה להגדיר למי מותר להיכנס לאזור מסוים בעסק. האופציה היחידה הייתה לנעול במנעול ולתת את המפתח למי שמורשה, אך גם זה לא היה פתרון הרמטי כי מפתח הוא משהו פיזי שתמיד אפשר לגנוב אותו, לאבד אותו וכדומה. כך גם עם כרטיס שמעבירים, הוא פיזי והוא תמיד יכול לעבור מיד ליד, והיום בעידן הטכנולוגי המתקדם, כבר לא צריך את שני אלו. היום יש בקרת כניסה זיהוי פנים, בקרה ביומטרית שלא מאפשרת למי שלא מורשה להיכנס. המכשיר הינו של Timeclock 365 והוא מזהה פנים וטביעות אצבע, ומותקן על דלתות מגנטיות.

לא רק בשביל הרשאות

בקרת כניסה זיהוי פנים מייעלת את המשרד או העסק והופכת אותו למנוטר כל הזמן. כך לדוגמא אם עובד נשאר שעות נוספות יותר ממה שהוא אמור, המנהל שלו יכול לקבל על כך התראה בזמן אמת אם זה מה שהוגדר. כך גם עובדים שיעילים יותר באזור מסוים של העסק ופחות באזור בו הם נמצאים, מה שאפשר לגלות בקלות כל הזמן בשל הבקרה הזו. מדובר על מערכת בענן שיש אליה גישה מכל מקום למי שמורשה, והיא יכולה להיות בנוסף למערכת דיווח נוכחות או בנפרד ממנה.

הופכת כל עסק לעסק חכם…

בקרת כניסה זיהוי פנים של Timeclock 365 היא מערכת חכמה שמאפשרת לכל עסק ומשרד שהם להיות יעילים יותר ופרודוקטיביים יותר. האפשרות לדעת מי נמצא ובאיזה אזור ולנתב בהתאם, כמו גם לבחון את שעות העבודה של העובדים לעומק, מאפשרת לעסק לצלול לרבדים עמוקים יותר של יעילות ולהפיק הרבה יותר. המערכת לתקופת ניסיון כך שאין לכם מה להפסיד, וכל מה שאתם צריכים הוא להירשם בקישור הזה ולהתחיל לחסוך כסף וזמן יקרים מאוד.

TimeClock 365|בקרת כניסה זיהוי פנים