שעון נוכחות

כל בעל עסק מחפש את הדרך הטובה יותר לעקוב אחר שעות העבודה של העובדים שלו, בטח ובטח אם הם יוצאים לפגישות חוץ ועבודה בשטח. בשעון נוכחות העכשווי שקיים כמעט בכל עסק כיום אין כל דרך למעסיק לדעת כי העובד שלו אכן מבצע דברים הקשורים לעסק בכל הזמן שעליו הוא מדווח כי נמצא בעבודה. הגיע הזמן לשים סוף להשערות ולאי הנעימויות. בשעון נוכחות שלנו ישנה אופציה לאיכון המיקום של העובד בכל רגע נתון, ישנה אופציה לשלוח מסרים לעובדים בלחיצת כפתור, וכמו כן שעון הנוכחות שלנו פועל על פי טביעת אצבע כך שאיש לא יכול להחתים שעות במקומך.

 

מה היה קיים עד היום?

עד היום היו קיימות שיטות שונות שבסופו של דבר לא חסכו זמן בספירת השעות ווידוא מול העובד אם השעות המדווחות הן אכן השעות בהן הוא היה בעסק ועבד. ישנם בתי עסק אשר עובדים עם החתמה טלפונית, וישנם עם כרטיס מגנטי ועוד שיטות דומות. המשותף לכל השיטות האלו הוא שהעובד לא היה חייב להיות נוכח פיזית בעסק על מנת להחתים – כל חבר שנמצא בעבודה היה יכול לעשות זאת במקומו ואתה בתור מעסיק לא יכול היית לדעת על זה. הגיע הזמן לשים את השיטות הישנות מאחור ולהתקדם הלאה לשעון נוכחות המתקדם והמשוכלל שלנו.

שיפור יחסי עובד מעביד

כל בעל עסק היה שואף לכך שהיחסים עם העובדים שלו יהיו טובים ושקופים. יחסים טובים במקום העבודה משנים את כל ההרגשה של המעסיק מול העובד ולהפך. העובדים יעילים יותר ורגועים יותר ואתה בתור הבוס שלהם יכול להיות רגוע ובטוח שהם נאמנים לך. אחד היתרונות ששעון נוכחות שלנו נותן לך בתור מעסיק זה שקיפות מול העובדים. שעון הנוכחות פועל עם ג’י פי אס כך שאתה יודע היכן הם נמצאים בכל זמן נתון ולא יכולים למרוח את הזמן בסידורים על חשבון זמן העבודה, והם יודעים שאתה יודע ולכן לא יעשו זאת מאחורי גבך. את ההחתמה בשעון המתקדם שלנו עושים בעזרת טביעת אצבע כך שכל עובד חייב להיות נוכח במקום העבודה ולעשות זאת בעצמו. מבחינת העובד –  הוא יודע שהוא מקבל את כל הכסף שמגיע לו בכל חודש ללא כל טעויות אנוש בניירת ששייכת לעולם הישן. עכשיו זה הזמן להתחדש.

TimeClock 365|שעון נוכחות