שעון נוכחות ששווה את המחיר

מחפשים שעון נוכחות חדש לעסק? שעון נוכחות שישנה את האווירה במשרד? הגיע הזמן לעבור לשעון נוכחות חדשני ומתקדם המבוסס על אפליקציה, שחוסך לכם שעות רבות וכסף רב לעסק. השקעה משתלמת ביחס לכמות ההוצאות החודשיות שאתם משקיעים כרגע בניהול הנוכחות של העובדים שלכם. תנו לעסק שלכם תפנית מקצועית ועברו לניהול נוכחות עובדים עם אפליקציית טיימקלוק 365.

מחליפים את הטכנולוגיות הישנות

לניהול עובדים עם שעון נוכחות מחיר כבד במידה ומשתמשים במערכות ניהול מיושנות. מערכת שמבוססת על כרטיסים מגנטיים היא אמנם אחת המערכות הדומיננטיות והמוכרות ביותר שיש היום, אך טומנת בחובה המון שעות של השקעה מצד מי שמנהל את המערכת בעסק. בכל סוך חודש אתם נאלצים להתמודד עם בעיות החתמה טכניים, בלבולים בין עובדים (עובד שהחתים בטעות בכרטיס של חברו), החתמות עובדים ללא נוכחותם על ידי חבריהם לעבודה ועוד. אלו הם הוצאות חורגות וחסרות פשר לעסק שלכם. ההוצאות האלו גורמות לכם להפסיד אלפי שקלים בחודש. חסכו לעצמכם את אותם אלפי השקלים ללא שום מאמץ מיותר.

3 סיבות להתחיל לחסוך כסף

אנו פיתחנו עבורכם מערכת שעון נוכחות במחיר מעולה שמאפשרת לכם  לחסוך המון הוצאות כמו:

·         חסכון #1 אין צורך בנוכחות העובד במשרד בעת ההחתמה – בשימוש באפליקציה, אין צורך בנוכחות העובד במקום העבודה לצורך ההחתמה. כך, במידה והעובד מתחיל את יומו בפעילות שטח, אין צורך שיתייצב במיוחד במשרד, יחתים כרטיס וימשיך לפעולה הבאה. חוסך שעות רבות המבוזבזות על נסיעות בכבישים ועוד.

·         חסכון #2 איכון העובדים – לא פעם קורה שבעת פעילות העובד מחוץ למשרד, מתבצעות על ידו פעולות שאינן קשורות לעבודה (כמו לדוגמא סידורים אישיים). בנוסף, עובד שמגיע ישירות לשטח בתחילת היום יכול לתת דיווח שווא על שעת תחילת היום וסופה, הפסקות וכו’. בדיוק לשם כך, באפלקיציית טיימקלוק 365 ישנה מערכת איכון שיודעת בדיוק מאיפה בוצעה ההחתמה ועוקבת אחר מיקומו של העובד מעת ההחתמה ועד לסוף היום.

·         חסכון #3 מערכת סיכום חודשית – המערכת שלנו מאפשר לכם להוציא דוחות חודשיים בקלות ובפשטות, ובלי השקעת זמן מיותרת. תוכלו לקבל דוח אישי על כל עובד, לוודא שהחתים כרטיס במקום הנכון ובזמן הנכון ועוד.

כמה עולה השירות שלנו?

כדי להפוך את ההפסדים מהניהול הלקוי של נוכחות העובדים להכנסות ולרווחים, אתם יכולים לעבור להשתמש בשירות של טיימקלוק 365 . השירות ניתן לכם החל מ-1.9$ לעובד. ניהול עובדים עם שעון נוכחות במחיר טוב ומשתלם עבורכם. אתם מוזמנים לעשות בעצמכם את החשבון ולגלות כמה כסף תחסכו לעצמכם בכל חודש.

שעון נוכחות ששווה את המחיר