שעון נוכחות לעסק

בבעלותך עסק פרטי עם עשרות עובדים? בסוף כל חודש את מבזבז זמן על סיכום שעות העבודה שלהם? הגיע הזמן לשים לזה סוף. זה הזמן שלך, כבר היום, להתקדם ולהתחבר לשעון נוכחות לעסק הפועל בלחיצת כפתור. בעידן הטכנולוגי של ימינו אין פשוט מזה. שיטת ההחתמה של קוד טלפוני או כרטיס מגנטי כבר לא רלוונטיות להתנהלות בבתי העסק. כיום יש הרבה מאוד עובדים שמסתובבים בשטח ויחסכו לך זמן וכסף אם לא יצטרכו להגיע למשרד רק כדי להחתים ורק אז ימשיכו לפגישות שלהם. שעון נוכחות לעסק שפיתחנו עבורך פועל עם ג’י פי אס ואפשרות החתמה מרחוק. כמו כן ההחתמה בבית העסק נעשית עם טביעת אצבע אישית של כל עובד.

טכנופוביה

טכנולוגיה היא לא מילה גסה ואין מה לפחד ממשהו חדש ועכשווי. הרבה מנהלים, מכל מיני סיבות, נשארים עם שעון נוכחות לעסק שלהם שהוא כבר לא יעיל ולא רלוונטי לימינו. ישנו מין חשש כזה אצל עסקים ותיקים, מבוססים ומנוסים להשאר עם מה שיש ועם זה לנצח. זה לא המצב. אם תשאר עם מה שיש אתה תפסיד זמן יקר בניהול העסק שלך וכידוע זמן שווה לכסף. ואם הפסדת זמן משמעו שהפסדת כסף. לא חבל? הגיע הזמן להתקדם לשעון נוכחות לעסק – חדשני, יעיל, חסכוני, ידידותי למשתמש. אל תשאר מאחור.

כמה כל זה עולה לך?

לפני שנדבר על כסף ועל כמה ולמה אנו רוצים לתת לך תקופת התנסות בשעון נוכחות לעסק שלך ללא כל עלות! אחרי שתתנסה ותחווה את חווית המשתמש המדהימה שאנו מציעים לך, לא תבין איך עבדת בלעדיה עד היום, ואיך תסדר בלעדיה ממחר… מזמינים אותך להתחבר אלינו עוד היום. שיהיה בהצלחה בניהול העסק!

TimeClock 365|שעון נוכחות לעסק