שעון נוכחות למשרד

אם יש לכם משרד עם עובדים אתם צריכים לנהל את שעות העבודה שלהם או יותר נכון, לתעד אותם. לא, זו לא רק חובה עסקית שלכם בשביל שתוכלו לעקוב אחר הוצאות המשרד וחלק מאותן הוצאות הוא השכר לעובדים אלא גם חובה סוציאלית. למעשה, הצבת שעון נוכחות במשרד בשביל לתעד את שעות עבודתם של העובדים  עומד במסגרת חוק שעות עבודה ומנוחה אשר עוסק בין השאר בניהול פנקס שכר עבודה. החוק אף מגדיר את הדרך בה ינוהל פנקס שכר העבודה והוא מאפשר לעשות זאת בדרכים שונות – ידנית, מכנית או דיגיטלית.

משמש כהוכחה בבית המשפט

כולנו מכירים מקרים מקרוב ומרחוק של עובדים שתבעו את המעסיקים שלהם על אי תשלום שכר בזמן או בהתאם לשעות העבודה שלהם. חשוב לדעת שנטל ההוכחה של היקף העבודה הוא על המעסיק, מה שאומר שאם בבית המשפט הוא יטען משהו והעובד יטען אחרת ולא תהיה למעסיק הוכחה חותכת לטענות שלו, סביר להניח שהוא יצטרך לשלם לעובד בהתאם למה שהוא דורש. שעות נוכחות למשרד ובעיקר השעונים המתקדמים של היום פותרים למנהל את הבעיה הזו, וכל טענה של העובד יכולה להיבדק בקלות ובמהירות. למעשה, שעון נוכחות כזה יפתור את המחלוקת עוד קודם הגעתה לערכאות משפטיות, העובד יציג טענות למעסיק וזה מצידו יוכיח לעובד באמצעות המערכת מהן שעות העבודה האמיתיות שלו מה שיעקר את טענותיו.

שעון נוכחות שניתן להתאים אישית

שעון נוכחות למשרד שהינו שעון מתקדם עם תוכנה מאחוריו יכול להיות מותאם אישית לכל עובד ועובד. בפועל זה אומר שהמנהל יכול להגדיר את השכר השעתי של כל עובד בהתאם לחוזה עימו ולקבל את הסיכום הספציפי של העובד מה שיחסוך לו המון עבודה. שעון דיגיטלי של Timelock365 אף מאפשר לתקן טעויות ולעדכן שעות עבודה רטרואקטיביות במקרה של שיכחה או כל סיבה אחרת.

TimeClock 365|שעון נוכחות למשרד