שעון נוכחות למכירה

הגיע הזמן להתייעל ולחסוך זמן וכסף לעסק שלך ולהפוך אותו לעסק מניב יותר. כבר עברו הימים של החתמת נוכחות על גבי דף נייר או החתמה עם קוד טלפוני. גם הימים של כרטיס מגנטי המעיד על נוכחות כבר לא יעיל יותר היום ויוצר בעיות אמון בינך לבין העובד שלך מכיוון שהוא לא ממש אישי וכל חבר יכול להחתים לחבר שלו במידה שהוא מאחר או חמור מכך –  לא מגיע לעסק. וכל זה מבלי שאתה, המעסיק תדע על כך.

היתרונות שלנו

שעון הנוכחות המתקדם שלנו הוא בעל מספר יתרונות מאוד משמעותיים עבורך כבעל עסק. היתרון הגדול ביותר הוא שכל החתמת השעות הופכת לממוחשבת, מרושתת ובעלת שליטה שלך בלחיצה בודדת על כפתור. ההחתמה נעשית על ידי טביעת אצבע ולכן היא אישית ולא ניתנת להעברה לחבר שמאחר לעבודה ורוצה שיעשו לו טובה ויחתימו לו שעות למרות שתקוע בפקק אי שם באיילון. יתרון משמעותי נוסף הוא ג’ פי אס המחובר גם הוא לשעון נוכחות למכירה שאנו מייצרים. הג’ פי אס יכול לאכן היכן נמצא כל עובד ועובד כשהוא יוצא לשליחות מחוץ למשרד. נגמרו הימים שאפשר לעשות סידורים על חשבון המעסיק. אז מה אתה אומר. הגיע הזמן להתקדם ולנסות את שעון הנוכחות המתקדם שלנו.

 

לסיכום

אז מה עכשיו? השתכנעת? רוצה לנסות? במידה ושעון הנוכחות שלנו מדבר אליך, נשמח אם תתנסה בו לתקופת ניסיון ללא תשלום וללא התחייבות להמשך. תחקור אותו, תבדוק אותו, תראה איך הוא עובד בפועל בזמן אמת ואנו בטוחים כי תהפוך להיות עוד אחד מאותם לקוחות מרוצים שלנו שמעבירים מפה לאוזן את השמועה שישנו שעון נוכחות למכירה מתקדם ורלוונטי לבעלי העסקים הקיימים כיום. מחכים ומצפים לך. אנו זמינים לכל שאלה ותהייה, לכל בקשה ופניה.

TimeClock 365|שעון נוכחות למכירה