ניהול ותזמון משימות

 

בין אם אתם מנהלים בארגון שבו עובדים חמישה אנשים בלבד, ובין אם אתם חלק מארגון גדול של כמה עשרות או מאת עובדים – אתם בוודאי יודעים כי הקשר בין האנשים שבאים איתכם יום-יום לעבודה, הוא זה שעושה את ההבדל.  Timeclock 365 מכילה מערכת מתוחכמת לניהול משימות, המייצרת קשר עדכני, מתחדש ושוטף בין כלל הרשומים לאפליקציה. היכולת לבצע ניהול משימות במהלך יום העבודה ולערוך מעקב אחרי כל שלב ושלב מהמשימה העומדת לפניכם, מאפשרת לכם המנהלים לבצע את תפקידכם על הצד הטוב ביותר.

מהו האתגר העיקרי בניהול של עובדים במשרד ובשטח?

חלק מתפקידו הטבעי של כל עובד, לפחות כזה שנחשב לעובד מוערך – הוא להוריד מהמעמסה של מנהלו ולתת לו הרגשה שניתן לסמוך עליו. גם אם כל העובדים בעסק ממלאים את תפקידם באופן המיטבי, עדיין המנהל נדרש לבצע מעקב ולוודא כי כולם מעודכנים במתרחש בארגון ויודעים לאן יום העבודה שלהם אמור להוביל.

כאשר הארגון מורכב מעובדי משרד וגם מעובדי שטח, המשימה הופכת מורכבת יותר. אפליקציית של ניהול משימות עוזרת לשמור על קשר מתמיד בין כל העובדים, כאשר היא פשוטה לתפעול ונגישה ממגוון פלטפורמות אונליין כולל סלולרי. היכולת של המנהל לסנכרן בין הידע והעדכניות גם של מי שסביבו פיזית וגם עם אלו שרחוקים ממנו, הופכת את דרך העבודה בארגון לאופטימלית.

ניהול משימות הופך לפשוט באמצעות פורטל Timeclock365

אחד מהיתרונות הגדולים של האפליקציה הוא שכל דיווחי הנוכחות הם ממוחשבים, משמע כל אחת מהחתמות הכרטיס נשלחת ישירות לענן, מכאן שגם הפקת הדו”חות החודשיים נעשית בקלות רבה. ניהול המשימות השוטפות היומיות הוא עניין מורכב יותר, כיון שבכל רגע נתון עלולים להופיע עניינים לא מתוכננים שיש להתמודד עמם. Timeclock365 מייצרת סינכרון יעיל בין כל אחד ואחד מן הלוקחים חלק במשימה, ומאפשרת יצירת שיתופי פעולה טובים ויעילים יותר ביניהם.