האם צריך שעון נוכחות לעסק קטן?

נתחיל מהתשובה. כן. כדאי מאוד. שעון נוכחות הוא כבר מזמן לא פריבילגיה, הוא אחד הדברים החשובים בעסק שרוצה לעבוד בצורה יעילה ונכונה, רוצה עובדים מרוצים ולא עובדים ממורמרים.

גם אם העסק שלכם נחשב קטן בהגדרה, גם אם יש לכם מספר מועט של עובדים, שעון כזה יכול לחסוך לכם לא מעט כאב ראש, לא מעט ויכוחים וטענות. שעון נוכחות לעסק קטן יאפשר לכם לעקוב אחר הפעילות של העובדים שלכם, יאפשר לכם להיות יעילים יותר ומדויקים יותר ולא יהיו אי הבנות עם העובדים.

ניהול של עובדי השטח

שעון נוכחות לעסק קטן יכול לתת לכם גם מענה לניהול טוב של עובדי השטח. עובדי שטח שלא מגיעים למשרד הם בגדר “נעלמים” עבור מנהלי העסק והקשר היחידי איתם הוא קשר טלפוני מה שלא מצביע על המיקום שלהם, על המסלול אותו הם עוברים במהלך היום וכמובן, על התפוקה שלהם. אם אתם רוצים לנהל את עובדי השטח שלכם טוב יותר, לדעת מה הם עושים ומתי הם עושים כל דבר וכמובן, לשדר להם משימות קבוצתיות או פרטניות, אפליקציית Timelock365 יכולה לעשות את זה בשבילכם. האפליקציה היא קודם כל שעון נוכחות לעסק קטן כמו גם לעסק גדול מה שאומר שהעובדים מעדכנים בה את תחילת העבודה שלהם ואתם יכולים לראות את המיקום שלהם בזמן העדכון הזה והיא כלי ניהול מצוין המאפשר לשדר משימות, להגדיר זמנים למשימות וכדומה.

בעידן המודרני דיווח אונליין חוסך המון!

שעון נוכחות לעסק קטן שמאפשר לדווח און ליין בין אם זה ממכשיר פיזי בעסק עצמו ובין אם זה מאפליקציה לנייד , חוסך לכם המנהלים עבודה מכיוון שהכול ממוחשב והכל מדווח ומעודכן וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לרפרף בדו”ח כזה ולוודא שאין בו טעויות קריטיות. אתם תהיו מרוצים, העובדים שלכם יהיו מרוצים אז אין שום סיבה שלא לעשות בו שימוש…

TimeClock 365|האם צריך שעון נוכחות לעסק קטן?