דיווח פרויקטים למדען הראשי 

המדען הראשי – הרשות לחדשנות, מממנים עבור יזמים וחברות סטארט-אפ ברחבי הארץ פרויקטים בתחומים רבים.

שיטת הפיקוח של הרשות לחדשנות

על פי שיטת הפיקוח של הרשות, יש לבצע דיווח פרויקטים למדען הראשי באופן מפורט על שעות העבודה שבוצעו בפועל לטובת כל מיזם, צורת הדיווח חייבת להתבצע על פי ההנחיות שלהם. נציגי הרשות בודקים את הנתונים ורק אם הם תואמים לנהלי העבודה שהוגדרו מראש, היזמים מקבלים את המענק שהובטח להם בגין הפרויקט שנראה מבטיח ולכן הרשות החליטה לתמוך בו כלכלית

תוכנת שעות נוכחות timeclock 365

התוכנה שלנו timeclock 365 נבנתה במיוחד על פי ההוראות הקפדניות של רשות החדשנות. היא מבצעת את כל הפעולות הנדרשות כדי לבחון את צבירת שעות העבודה. ולכן קיבלה ממשרד זה אישור על תוכנה תקינה המאושרת לשימוש.

תכונות ייחודיות של המערכת

העובד שמטפל בפרויקט מסוים, מיידע בבוקר את המערכת כי התחיל במשימה המסוימת ובתום יום העבודה הוא מיידע כי סיים את עבודתו ומסמן השהייה. למחרת כשיגיע למשרד הוא יפעיל שוב את המערכת וחוזר חלילה בכל יום עד שהוא מסיים את מלוא המשימה.

המערכת יוצאת הדופן שלנו, מסוגלת לסמן ליד כל דיווח אם הוא דווח בזמן אמת או אם דווח רטרואקטיבית, לאחר למעלה מ – 24 שעות.

הפיצ’ר החדשני עוקב באופן מדויק אחר דרישות רשות החדשנות ולכן בלחיצת כפתור מפיקים בסוף החודש את דיווח פרויקטים למדען הראשי, לאישורם.

התרעות במהלך העבודה על המיזם

המערכת timeclock 365 מתריעה באופן אוטומטי על כמה נושאים מהותיים, חריגות מהתקציב כאשר סך שעות העבודה שבוצעו חורג מכמות השעות שאושרה לתשלום, עובדים המאחרים או לחילופין אם שכחו לדווח על שעות עבודה.

מערך ההתרעות הופך את המערכת למושלמת ולכן היא המועדפת והנוחה ביותר לשימוש

זה הזמן להזמנת המערכת ל-14 ימי ניסיון, כדי ליהנות מעבודה שוטפת וללא תקלות שתחסוך לכם זמן יקר בהתנהלות מול הרשות לחדשנות.

דיווח פרויקטים למדען הראשי