דיווח נוכחות באפליקציה

הקדמה הטכנולוגית של ימינו מאפשרת לנו ליהנות מדברים שבשנים עברו לא היו קיימים. כאלו הם שעוני הנוכחות המתקדמים של Timeclock365, המאפשרים דיווח נוכחות באפליקציה, ללא הצורך להגיע למשרד עצמו בכדי להחתים כרטיס. המעקב המדויק אחר שעות העבודה של כל בעלי התפקידים, מאפשר למנהלים להפיק דוחות עבודה מסודרים ולייעל בכך את העבודה והניהול.

Timeclock365  מאפשרת דיווח נוכחות באפליקציה הזמינה מכל מקום

בין אם אלו עובדי המשרד הנשארים לבצע את משימותיהם בית העסק עצמו, ובין אם מדובר בעובדי השטח – חשוב שלכל אחד מבעלי התפקידים בעסק תהיה אפשרות לדווח נוכחות במדויק. החתמת כרטיס בשעה שבה התחילה המשמרות וכמובן גם בסיומה, חשובה לדוח החודשי שממנו ניתן לחשב את הזכויות והחובות של העובד, הקשורות בשעות העבודה שלו.

הזמינות של שעון הנוכחות החדשני הזה, שניתן להשתמש בו דרך הסלולרי האישי של כל עובד ועובד, מאפשרת מקסימום של דיוק כיוון שניתן באמצעותה גם לוודא את מיקומו של העובד בעת הדיווח. עניינים פחות נעימים כמו זיוף חתימה על ידי עובד אחר  או ניסיונות שונים לפגיעה באמון, פשוט לא קיימים כיוון שהמנהל יכול לראות היכן העובד שלו היה, כאשר החתים את הכרטיס.

ניהול משימות ממוחשב וזמין המאפשר נגישות מקסימלית

דיווח נוכחות באפליקציה מהווה חלק ממכלול גדול היא מאפשרת גם שליחת הודעות, תיוגי עובדים ועדכון משימות בזמן אמת. היא מסייעת לארגן את ההתנהלות בעסק, מאפשרת את הייעול המרבי של זמן העבודה, ניצולו בצורה הטובה ביותר וכל זה תוך שמירה על קשר עם העובדים כל הזמן. העובדים והמנהלים נהנים ממערכת מתוחכמת וגמישה, המאפשרת להם לתקשר ביניהם גם אם אינם נמצאים ביחד במשרד, ומכאן שהיא עשויה אף לשפר את היחסים בין כולם, יתרון נהדר שבוודאי גם מסייע לאווירה בעסק.

לא משנה אם העובדים שלך במשרד, בבית או בשטח, אתה תמיד תהיה מעודכן מי בעבודה והיכן הוא נמצא.

טיימקלוק 365 מאפשרת דיווח נוכחות מכל מקום, כולל מיקום העובד

 

דיווח נוכחות בכל דרך שתבחרו