בקרת כניסה ביומטרית

אחת השיטות החדשניות לזיהוי עובדים מבוססת על מידע ביומטרי שהוא ייחודי אצל כל אדם ולכן הוא האופציה המועדפת לביצוע בקרת כניסה ויציאה של עובדים.

בקרת כניסה ביומטרית

בקרת כניסה ביומטרית של Timeclock 365, יוצרת מציאות חדשה המשלבת את נתוני העובדים המגיעים למשרד וגם את הנתונים של אלו העובדים מחוצה לו, יוצאים לפגישות, לעבודה בשטח וכו’. המערכת המתוחכמת מציגה שליטה מלאה על שעת ההגעה ושעת העזיבה של כל עובד בכל מיקום.

פתרון טכנולוגי מתקדם זה של Timeclock 365 מאפשר שליטה אופטימלית של המנהלים על פעילותם של העובדים במוקדי הפעילות השונים.

ייחודה של מערכת כניסה ביומטרית

כל בעל עסק מעוניין לקבל דוחות אמת לגבי הנוכחות של עובדיו. במערכות הישנות תמיד היה חשש שאחד העובדים נעדר מהעבודה או יצא מוקדם ובפועל מי שהחתים את הכרטיס עבורו הוא חברו. פעולה זו יוצרת מצב של גניבת שעות עבודה כיוון שהעובד לא עבד בפועל, אך יקבל תשלום עבור יום עבודה זה.

המנהלים חיפשו ומצאו דרך חדשה שלא תאפשר מצבים מסוג זה. כשקיימת בחברה מערכת כניסה ביומטרית אין כל אפשרות לזייף, לכל אדם יש את האצבע הייחודית שלו וכל אצבע אחרת לא תיקלט במערכת.

הייעול המערכתי בזכות מערכת כניסה ביומטרית

מנהלים שהתקינו בקרת כניסה ביומטרית מקבלים דוחות מדויקים ביותר של שעות הכניסה והיציאה של כל עובד. הדוחות מועברים באופן אוטומטי למחלקת השכר וכך גם העובדים רגועים שהנתונים מועברים כראוי וכך גם שכרם יחושב כהלכה.

האפליקציה בשימוש הנהלה

מנהל המעוניין לראות כמה עובדים נמצאים בכל אתר או משרד בכל נקודת זמן, נכנס לאפליקציה ורואה מי מחובר למערכת, היכן העובדים דיווחו על הגעה ליעד ועד כמה הם עמדו במילוי המטלות היומיות שלהם.

חברות רבות ביצעו מהפך בכל הקשור לניהול העובדים בזכות מערכת מתוחכמת זו. הצטרפו גם אתם להצלחה ותחושו בהבדל הגדול, זה הזמן להזמין מערכת בקרת כניסה ביומטרית לתקופת ניסיון,

אז אל תבזבזו זמן יקר וחסכו כבר עכשיו זמן וכסף לארגון. הירשמו לתקופת ניסיון בקישור הזה ותתחילו לחסוך זמן וכסף.

TimeClock 365|בקרת כניסה ביומטרית