בקרת כניסה

בכל חברה נערכת בקרה על התנהלותם של העובדים, מועדי הגעתם לעבודה ומועד יציאתם. קיימים פרמטרים נוספים שהם אקוטיים עבור ההנהלה והמכשיר החדשני בקרת כניסה הוא הפתרון האולטימטיבי עבורם.

אופן הפעלת בקרת כניסה

מכשיר בקרת כניסה Timeclock 365 הוא מכשיר קטן יחסית המוצמד לדלת מגנטית במשרד. עובד שפרטיו רשומים במערכת העובדים מצמיד את אצבעו למכשיר זה, האצבע תזוהה וכך הדלת תיפתח בפניו.

כל כניסה נרשמת בדוח מרוכז המפרט את שם העובד שנכנס, שעת הכניסה שלו ומאיזו דלת הוא נכנס פנימה.

התראות במקרים חריגים

מערכת בקרת כניסה מתוכנתת על פי הצרכים הייעודיים של כל חברה. במקומות רבים, כניסה למשרד בשעה שהיא מעבר לשעות העבודה הנורמטיביות, היא כניסה מחשידה. לכן אם המערכת מזהה פעילות מסוג זה, היא שולחת באופן אוטומטי מייל למנהל ומתריעה על כניסה חריגה. המטרה היא שבמידת הצורך ינקוט המנהל בפעולות הנדרשות בזמן אמת.

חיבור למערכת הנוכחות

לקוחות החברה שרכשו את מערכת הנוכחות שלנו, יכולים לרכוש גם בקרת כניסה ולחבר אותה למערך הנתונים הקיים. מי שמחזיק הן את המערכת הבסיסית והן את בקרת הכניסה יכול להוסיף לכך גם שעון ביומטרי ולצפות בכל נתוני הנוכחות של כל עובדי החברה.

עלויות של המכשור המתקדם

מערכת לכניסות לדלתות Timeclock 365 אינה מערכת יקרה ומחירה 250 $ בלבד בתשלום חד פעמי. בנוסף לכך, ישלם הלקוח עבור כל עובד סכום של 7 ₪ כמנוי חודשי. דבר המעניק מעטפת של מלוא האחריות והשירות במקרה של תקלה במערכת לכל תקופת המנוי.

היתרונות הרבים של בקרת כניסה

הנתונים הרבים שמוזרמים להנהלת החברה באמצעות האפליקציה הייעודית, יוצרים ערך מוסף וידע רב בכל הקשור להתנהלות של כל אחד מהעובדים. מידע זה מוביל למסקנות רבות לגבי עתידו של כל אחד מהם.

המחיר ההוגן והחיסכון הכספי המשמעותי מדרבנים לקוחות רבים לקבל מכשיר בקרת כניסה לתקופת ניסיון, להתרשם מהיכולות שלו ולבצע באמצעותו פיקוח ובקרה.

גם אתם מוזמנים לנסות ולהבין עד כמה השינוי הוא מהותי.

בקרת כניסה