בזק בינלאומי החלה לשווק ב IT FACTORY את שעון הנוכחות המתקדם והחדשני של Timeclock 365, אשר משמש כפתרון אופטימלי לארגונים קטנים וגדולים. הפתרון מאפשר, בין היתר, לבצע שליפת דו”חות נוכחות היישר מהענן. שעון הנוכחות Timeclock 365 מהווה פריצת דרך בתרבות הארגונית, בכך שהוא מאפשר ניהול חכם יותר, מעקב יעיל אחר משימות כלל ארגוניות ושיתוף פעולה מיטבי בין העובדים והמנהלים בזמן אמת.

איך זה עובד?

על שעון נוכחות Timeclock 365

 חוק הגנת השכר קובע, כי דיווח נוכחות מדויק הוא הכרחי בכל מקום עבודה, ויש לבצע רישום בצורה שוטפת עבור כל הכניסות והיציאות של כלל העובדים. המשמעות היא, שהחתמת כרטיס הינה למעשה חובה על פי החוק, ועל המנהלים לוודא כי פעולה זו מתבצעת בצורתה המיטבית, ובכך להגן על הזכויות של העובדים תחתיהם וכן שלהם עצמם.

באמצעות מערכת הנוכחות של Timeclock 365 ניתן לבצע מגוון פעולות המייצרות מקסימום של דיוק בדיווח נוכחות, ולהשתמש בפונקציות המסייעות לרישום מדויק גם עבור מי שאינו נמצא בפועל בבית העסק, כמו למשל איכון עובדים המותאם במיוחד עבור ארגונים המעסיקים עובדי שטח.

בזק בינלאומי מציעה לרכוש דרך IT FACTORY  את שעון הנוכחות Timeclock 365, ומאפשרת בחירה בין כמה חבילות משתלמות, הכוללות שימוש בפונקציות של המערכת בהיקפים משתנים.

כמה זה עולה? החבילות של Timeclock 365 לרכישה בקליק דרך בזק בינלאומי

 ארבע אפשרויות הבחירה נעות בין חבילת הבסיס, שעלותה 1.9$ לעובד לחודש, המאפשרת לעובד לדווח נוכחות מכל מחשב המחובר לאינטרנט, ועד לחבילת premium  שעלותה 11$ לעובד לחודש, הכוללת גם אפליקציה לדיווח דרך הסלולרי, ניהול משימות און ליין תוך שיתוף של כלל העובדים המחוברים למערכת, וכן ביצוע של איכון לפי מיקום, המהווה פתרון אידיאלי לעובדי שטח, חוסך בזמן עבודה ותורם להתייעלות הארגון.

איזו חבילה של מערכת Timeclock 365 מתאימה לארגון שלי?

הבחירה בין החבילה הבסיסית, חבילת הסטנדרט, חבילת ה Professional או ה Premium הניתנות לרכישה דרך IT FACTORY  של בזק בינלאומי, צריכה להיעשות לפי צרכי העסק שאליו היא מיועדת. כמובן, שהארגון יכול לשלב רישיונות מחבילות שונות, בהתאם לאופי העבודה של כל אחד מהעובדים בארגון. כל סוגי הרישוי נשלטים מלוח ניהול אחד.

רכישה חכמה של שעון נוכחות Timeclock 365 על שפע הפונקציות הנוספות הקיימות בתוך המערכת המתקדמת, תתבצע תוך שימת דגש על הרצון לנהל את הארגון באופן שייטיב הן עם התנהלות העבודה עצמה, והן עם התרבות הארגונית ויחסי האנוש בין העובדים.

שיקוף של תהליך העבודה על ידי המנהלים, שיתוף בהתקדמות המשימות תוך יצירת מוטיבציה כלל ארגונית להתגייסות למאמץ, דיווח מדויק וממוחשב של נוכחות העובדים ויכולת ניהול טובה יותר, כל אלו הם ללא ספק תרומה מצוינת לכל עסק באשר הוא.

המערכת של Timeclock 365 מבוססת ענן והיא פשוטה ביותר הן להתקנה והן להפעלה. בחירה נכונה בחבילה המתאימה והשימושית ביותר לעסק, הניתנת לביצוע מעתה דרך IT FACTORY  של בזק בינלאומי , תאפשר התחלה של עידן חדש עבור כל ארגון.

לפרטים נוספים :

מיכל גולדשטיין, מנהלת שותפים In Direct Sales

MichalGo@bezeqint.co.il

052-6287430

TimeClock 365|בזק בינלאומי משווקת את טיימקלוק 365