איכון עובדים2020-03-24T19:59:15+02:00

איכון עובדים

ביצוע איכון  עובדים
על פי שעות  וימים קבועים

את השיטות השונות של איכון עובדים, ניתן ליישם ע"י שילוב של האיכון יחד עם דוחות הנכחות. העובד יוריד אפליקציה, מדווח על כניסתו לעבודה והאיכון יופעל, עד הדיווח ליציאה. מדובר על חיסכון, היות והאיכון מדווח באמצעות אפליקציה אחת. השליטה והבקרה הינן מדויקות, כך שניתן יהיה למעביד לצפות במסלולים במידה ומדובר על עובדים בשטח. היעילות באמצעות שיטת האיכון היא גבוהה, כי שיפור הזמינות בנושא של שירות ותפוקה. העובד יוריד את האפליקציה והאיכון יופעל רק בזמן עבודתו ועד לסיום יום העבודה.

ניתן לשלוח מסרונים מהמערכת של האיכון לעובדים, מה שמקל על התקשורת עם העובדים.  גם בניהול מערך שליחים, ניתן באמצעות מערכת הניווט של השליח, לראות מתי יצא למשלוח ומתי חזר ממנו וכמה זמן ארך המשלוח.  תוכנה זו יעילה, היות ואם השליח מתעכב, ניתן לראות מה הסיבה ולשלוח מישהו למשלוח , בכדי שהשירות יוענק ללקוחות בזמן.

ניצול נכון של זמן העובדים
– מידע יעיל בזמן אמת

עובדים הם הוצאה ניכרת של כל בעל עסק או חברה. על מנת שלא ייווצר מצב שהעובדים מנצלים את זמנם לסידורים פרטיים, ללא הודעה מראש למעביד, או שיוצאים ממקום העבודה לפני ומאפשרים לחבריהם להחתים עבורם כרטיס נוכחות, ניתן לבצע איכון עובדים. גם מבחינת רמת השירות של  העובדים ללקוחות השונים, המעביד מעוניין כי תהיה שליטה מלאה ויחס הולם ללקוחותהחברה, כך שניתן יהיה לראות כל מה שמתרחש בחברה, גם במישור הזה.

מערכת אונליין, ללא צורך בהתקנת תוכנה

כולל מערכת נוכחות המתקדמת ביותר

טיימקלוק 365

תמיכה

  • מדריך למנהל
  • איך ליצור עובדים
  • איך להחליף סיסמא
  • איך להגדיר שעות תקן
  • איך לבטל עובד שעזב
  • שאלות נוספות

הרשמה לניוזלטר